Örgü Bebek (Amigurumi) Yapımı

orgu bebek

Örgü Bebek Nedir? Nasıl yapılır?örgü bebek yapımı

Amigurumi (Örgü bebek), yün iplikler ve tığ yardımıyla belli şablonlara uygun olarak örülüp, elyafla doldurularak şekil verilen minik oyuncak figürler. Japonya kökenli olan bu teknik ülkemizde de epey popüler duruma geldi. Öyle ki bebeklere verilecek en güzel hediyelerden biri olarak karşımıza çıkmakta. Organik ipler ile üretilmesi daha fazla ön plana çıkmasına neden oluyor.

Kuralları olmayan, basit malzemelerle yapılabilen, çalışırken fazla yer işgal etmeyen, çok fazla deneyim ve beceri gerektirmeyen, renkli, eğlenceli, geniş bir yaş grubuna hitap edebilecek, özgür takılmayı seven meraklılara göre bir hobi olarak karşımıza çıkıyor.

İlk başta bir hobi olarak başlayan amigurumi üretimi zamanla bir kazanç kapısı olarak karşımıza çıkmaya başladı. Sipariş üzerine yapılabileceği gibi boş zamanlarınızda üreterek satışa hazır olarak stokta yapabilirsiniz. ParaEvde ailesi olarak amigurumi yapımı hakkında sizin için bir video hazırladık. Bu videoda örgü bebek yapımında dikkat etmeniz gereken noktalara değindik.

Ayrıca satışını yaptığınız ürün veya hizmetlerden forum kısmımızda üye olarak ilgili bölümlere başlığınızı açabilir ve dilerseniz ürünlerinizin satışını hiçbir komisyon ödemeden yapabilirsiniz.

ParaEvde.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir