Burç Yorumu - Astroloji

Mkarayasar

Administrator
Merhaba herkese...

Burç yorumu yaparak kendi hayatınıza yön vermenin dışında parada kazanabilirsiniz. Bu konudaki tecrübelerinizi ve düşüncelerinizi bu konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
 
Bu hafta yeni bir YouTube kanalı açtım ve günlük burç yorumları yayınlamaya başladım. Para kazanma konusundaki fikirlerimi detaylı olarak bir makale ile anlatmak istiyorum ama madem foruma böyle bir başlık açıldı, astrolojinin bana kattığı sayısız faydadan bir kaçını buraya yazmadan geçmek istemedim. Bu arada günlük burç yorumunuzu öğrenmek isterseniz 10 Mayıs için yorumlar burada:


Gelelim faydalarına, öncelikle insan geleceği ile ilgili küçücük bir tahmin bile olsa arkında olduğunda daha huzurlu ve güvende hissediyor.
Astrolojiyle ilgilendiğimden beri çok daha olumlu bir insana dönüştüğümü, bu olumlu ruh halimin diğer insanlara yansıdığını fark ettim. Ayrıca etrafımdaki insanlar daha çok fikrimi danışmaya başladılar. Kimse geri dönüşü olmayacak hatalar yapmak istemiyor. Ben de günlük burç yorumlarımı dikkate almaya başladığımda daha az hata yaptığımı ve daha başarılı olduğumu fark ettim.

Astroloji, yorumcunun kendini ifade edebileceği, insanları olumlu ya da olumsuz yönlendirebileceği hatta manipüle edebileceği bir alandır. Bu yüzden kimin yorumunu dinlediğiniz çok önemlidir. Size olumlu yönden bilgi veren, umutsuzluğa sürüklemeyen, kaygılardan uzaklaştıran burç yorumları, kötülükleri savuşturabilir. Çünkü insan ne beklerse başına o gelir.

Kendi burcumu olumlu yorumlamaya başlayınca işler yoluna girdi. Neden bu iyiliği sizlerle paylaşmayayım ki?

Ayrıca astroloji hala ülkemizde çok söz söylenmemiş bir alandır. Yorumcusunu seven insanlar zamanla onunla bir bağ kurarlar, kalpten bir sevgi hissederler.

Eğer astrolojiyi sıfırdan öğrenmek istiyorsanız, sabırlıysanız size her gün burç yorumu yayınladığım Günlük Burç Yorumları kanalımdaki videoların altına yazdığım açıklamaları sırasıyla okumanızı, iyi bir araştırmacı olmanızı tavsiye ederim. Daha anlatacak çok şey var.

Her birinizi sevgiyle kucaklıyorum.
 
Yorum videolarınızı bu sayfada düzenli yayınlarsanız çok seviniriz. Takip ediyoruz
ayrıca.
Teşekkür ederim, aylık burç yorumları için en son aylık burç yorumları videoları için yoğun bir çalışma yaptım. Foruma yazmaya vaktim olmadı. Başak burçlarınız Haziran 2021 de neler bekliyor burada:
 
Üst