Afrikalı Çocukları Güldürmeye ne dersiniz?

Merhaba,
Bu sefer çok güzel bir gönüllülük projesi için yazıyorum sizlere. Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu, Öğretmen arkadaşlarım ve Bendeniz, Kurban Bayramına kadar devam eden bir yardımlaşma etkinliği başlattık. Fikir annesi benim fakat asıl kahramanlar bu projeye katkıda bulunan, bulunacak olan sevgili bağışçılarımız.
Her şey çocukları gülümsetmek için.
Biz başladık örmeye sizlerde katılmak isterseniz, bilgi için @Rengarenk_Minekn ,@***gurumicollection ,@esertasarim , @bcocukoldum instagram adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Image 2021-05-02 at 18.48.52.jpeg

***gurumi Anneleri Afrikalı Çocuklar İçin Örüyor...
Hoşgeldiniz...
Bu bir gönüllülük projesidir.
Projemize;
* 15- 20 cm ölçülerini geçmeyecek şekilde dilediğiniz model ve renklerde en az birer örgü oyuncak ile katılım sağlayabilirsiniz.
*İstenirse hocalarımız belirlenen bir model için sizlere tarif sağlayabilir.
* Son katılım ve gönderim tarihi 14 Temmuz 2021 olarak belirlenmiştir. (Değişiklik olursa bildireceğiz.)
* Bağışlanan oyuncaklar @bcocukoldum platformunun verilecek adresine, hocalarımız; @Rengarenk_Minekn , @esertasarim , @***gurumicollection sayfalarına veya @ensuperhatun Rabia Erkan a ulaştırılacaktır. (Ayrıntılı bilgi için Dm den ulaşabilirsiniz.)
* Katılım sağlayan herkese proje yöneticilerimiz ve Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu olarak sosyal medya üzerinden teşekkür belgesi iletilecektir.

Dünyanın En Güzel Gülüşü Çocukların,
Hadi Onları Gülümsetelim.
Hep Beraber.
 
Üst